Rindade toestamine pärast operatsiooni on äärmiselt oluline. Üks asi on väga hästi teostatud rinnaoperatsioon, teine aga on selle operatsiooni tulemuse säilitamine.

 

 

Esimese aasta jooksul pärast rinnaoperatsiooni koed paranevad ja tekib n-ö toetav fibroosne armkude. Umbes 3-4 nädala pärast peale operatsiooni ei pea enam patsient meditsiinilist pesu kandma ja võib hakata kandma hästi toestavaid spordirinnahoidjaid. Alates 3. kuust pärast operatsiooni võib alustada igapäevase pesu kandmist. Kuniks rind ei ole täiesti kinni kasvanud, ei sobi aga päris igasugune rinnahoidja. Mõned rinnahoidjad lihtsalt ei toeta, võivad mõjuda värsketes haavapiirkondades liiga jõuliselt või on neil vale kuju. Operatsioonijärgselt mõjutab rinnahoidja rinna kuju, mistõttu ei tohi rinnahoidja korv olla väga suur, lõtv ja push-up-efektiga.

Millist pesu patsient kannab, kuidas ta pesu kannab ja kuidas ta rinnad pesu sees paika sätib, see kõik määrabki rinna tulevase kuju.

Rinnaoperatsioon ja spordirinnahoidjad

Tihti arvatakse, et spordirinnahoidjad on mõeldud vaid sportimiseks, kuid tegelikult on turul  kvaliteetseid spordirinnahoidjaid, mis sobivad rinnaoperatsiooni järgseks perioodiks väga hästi. Õigesti istuvat spordirinnahoidjat kandes on rinnad korralikult toestatud ning rinnahoidja aitab kaasa väga ilusa rinna kuju tekkimisele.

Loe veel

 •  
   
  Millist rinnahoidjat valida?

  Kui tahes kaunis naise rind ka tänases päevas ei oleks, siis ilma korraliku toestuseta langeb see juba 5-10 aasta jooksul...

  Loe edasi...

 •  
   
  Rinnapiirkond

  Rinnaoperatsioonile tulek on naisele intiimne ja tähtis otsus. Seetõttu on meile oluline, et patsient saaks tulemusega rahul olla...

  Loe edasi... 

   

   

 

Kommentaarid

 • Kommentaarid hetkel puuduvad

Jäta oma küsimus / kommentaar

Postita küsimus anonüümselt

0
Kommentaarid saadetakse administraatorile kinnitamiseks