Operatsioonieelsed konsultatsioonid toimuvad üldiselt esmaspäevast reedeni kell 11:00-16:00. Nädalavahetustel konsultatsioone ei toimu.

Jah, võite tulla ka varem kuid konsultatsiooni ja operatsiooni vahele võiks jääda maksimaalselt 6 kuud.

Meie kliinikus on konsultatsioonid personaalsed ning kaaslane saab oodata ooteruumis, kui siiski on soov, et kaaslane osaleb konsultatsioonis, siis lisandub kaaslase konsultatsioonitasu 50€.

Esmase konsultatsiooni viib meie kliinikus läbi kirurgia assistent, kes võtab Teie anamneesi ning määrab vastavad uuringud. Samuti informeeritakse Teid põhjalikult operatsiooni tehnilistest võimalustest ning operatsioonieelsetest ja -järgsetest juhistest. Vajadusel kohtute kirurgi ja anestesioloogiga enne operatsiooni, kui midagi erakorralist ei ole, kohtute doktoritega operatsioonipäeval.

Imetamisest peab olema möödunud minimaalselt 4 kuud enne, kui tulete konsultatsioonile.

Operatsiooni eest tasumine toimub kahes osas, esmalt broneeringutasu 500€ ning neli tööpäeva enne operatsiooni ülejäänud summa. Sellekohased arved saadetakse Teile e-posti teel.

Paraku ei saa, kuna me ei tee koostööd Tervisekassaga.

Jah pakume, sobivas summas kinkekaardi saate soetada meie kliinikust. Kliinikus kohapeal tasumine vaid sularahas, kaardimakse võimalus puudub. Kinkekaart kehtib 1 aasta ja on nimeline.

Teostame simulatsiooni vaid nina- ja lõuaplastika korral.

Implantaatide vahetuse kohustus puudub. Tehase garantii implantaadi purunemisele on 10 aastat. Kindlustus, mis katab kapseldumise ja pöördumise juhtumid, kehtib Teile automaatselt 1 aasta ning seda on võimalik Teil endal pikendada vastavalt valitud paketile.

Helsingi kliinikus toimuvad konsultatsioonid ja teatud operatsioonide järelvisiidid. Operatsioonid toimuvad ainult Tallinnas.

Sobivusel saate teha peale konsultatsiooni ka protseduuri. Kui teostate konsultatsiooniga samal päeval ka protseduuri, siis tasute vaid protseduuri eest, konsultatsioon on tasuta.

Parkida saab linnatänavatel, lähim on Tatari tänav, mis jookseb meie maja alt läbi. Tsoon on Kesklinn.

Hinna sisse kuulub ööbimine haiglas, esmane rinnahoidja, antibiootikumid, haavageel, esmased plaastrid ning järelravi visiidid. Operatsioonid toimuvad üldnarkoosis. Lisakulu on vereanalüüside (alates 55€), operatsioonipäeval hingamisteede nakkushaiguste test (15€) ja operatsiooni-eelse uuringu (rindade UH/ mammograafia) eest.

Sobivusel saate teha peale konsultatsiooni ka protseduuri. Kui teostate konsultatsiooniga samal päeval ka protseduuri, siis tasute vaid protseduuri eest, konsultatsioon on tasuta.

Järelmaksu kliinik ise ei paku, selleks võite pöörduda meie koostööpartnerite poole, kelleks on LHV, MediCredit, ESTO ning Liisi. Võite teha taotlused sobivate järelmaksu pakkujate kodulehel ning seejärel otsustada, millise pakkuja lahendused on Teile sobivaimad.

Vereanalüüse saate anda meie kliinikus (Pärnu mnt 67a, 6.korrus) esmaspäevast-neljapäevani kell 09:00-15:00, aega ette broneerima ei pea. Vereanalüüside eest on võimalik kohapeal tasuda sularahas või kaardimaksega.

Täpsed juhised, mis kellaks haiglasse vaja tulla ja mis kellani süüa-juua lubatud on, saadame Teile operatsioonile eelneval tööpäeval kui operatsioonigraafik on kinnitatud.

Kaasa ainult isiklikud hügieenitarbed (juuksehari, hambahari). Riided, jalanõud ning muu vajaliku haiglas viibimiseks saate kohapeal.Oma toidu ja joogi haiglasse kaasa võtmine on keelatud, toitlustamine on täielikult haigla poolt. Haiglasse tulekul soovitame selga panna mugavad eest lahti käivad riided ning kergelt jalga minevad jalanõud.

Geelküüned/geellakk/lakk võib olla, kuid küüneplaadi roosa osa peab olema nähtav, seega tehke prantsuse maniküür või kasutage läbipaistvat lakki (soovituslikult nimetissõrmel või keskmisel sõrmel). Samuti võiksid küüned olla võrdlemisi lühikesed, et andur korralikult sõrme otsa ulatuks.

Laserprotseduuri ei saa teha päevitunud nahale ning peale protseduuri ei ole lubatud võtta päikest kuni nahk on paranenud.

Enne operatsiooniosakonda pääsemist tuleb operatsiooni päeval läbida hingamisteede viirusnakkushaiguste kombinatsioon-test. See teostatakse kohapeal ja maksab 15€.

Haiglasse jääte üheks ööks, sõltuvalt Teie enesetundest. Lahkuda võite hommikul peale sidumist ja järelravijuhiste saamist. Tavapäraselt kella 10-11 ajal on patsiendid valmis lahkuma.

Sauna ja basseini saab minna, kui kõik koorikud on täielikult eemaldunud ja haavad kinni kasvanud (armistunud). Soovitame armid saunas katta kuumakaitseks käterätikuga. Arme tuleb kindlasti päikese eest kaitsta seni kuni nad on veel punetavad, et need ei pigmenteeruks ehk vähemalt 1 aasta.

Töövõimetuslehe soovist tuleb Teil operatsioonipäeval kirurgi teavitada operatsioonile eelneva konsultatsiooni käigus. Tööandja näeb Töövõimetuslehte peale selle lõpetamist.

Operatsioonijärgse rinnahoidja saate peale operatsiooni meie kliinikust. Meie soovitame oma patsientidele Shock Absorber’i spordirinnahoidjaid, mis on saadaval Zalandos. Sportrinnahoidjat võite vaadata ka veebipoest https://www.zalando.ee/shock-absorber/.

Käsi võite ettevaatlikult hakata üle pea tõstma ja külili magama alates 4-ndast päevast peale operatsiooni. Kõhuli magamine on keelatud 3 kuud. Autot võib juhtida ja raskusi võib hakata tõstma 2 nädalat peale operatsiooni.

Meie kliinikust on võimalik osta Sience of Skin (SOS) armikreemi, leiate selle kohta rohkem infot https://www.christinasclinic.ee/et/tooted/#armiravi

Soovitatav on kord 2 aasta jooksul käia ultrahelis kontrollis. Seda on võimalik teha näiteks Kõhuvalukliinikus või Mammograaf Radioloogiakliinik.

Implantaatide registreerimisel on Teil tarvis kahte numbrit implantaadi passilt. Esimene on SN number, mis on 12345678-90 ning teine number/täht, mida sellelt kleebiselt kasutada on paremal paksus kirjas olev üksik nr. või täht. Ülejäänud andmed on Teil kaardi teisel küljel kirjas, mida ankeetide täitmisel tarvis.

Sportrinnahoidja peab olema valitud õige ümbermõõduga ja õige korvi suurusega, et rinnahoidja pakuks piisavat tuge taastumisperioodiks. Sportrinnahoidja valikul tuleb silmas pidada, et rinnahoidja alläär asetseks kohe rindade all, õlapaelad oleksid laiad ja reguleeritavad ning korv ühtlase kangaga. Tugeva polsterdusega, kõva korviga ja push-up rinnahoidjaid ei ole lubatud kasutada. Täpsemad juhised Teile sobiva sportrinnahoidja osas antakse Teile peale operatsiooni.

Kas sul tekkis küsimus?