Rinnaoperatsioonile tulek on naisele intiimne ja tähtis otsus. Seetõttu on meile oluline, et patsient saaks tulemusega rahul olla mitte ainult tänases päevas, vaid ka kaugemas tulevikus. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutame Christinas Clinicus vaid kõige kaasaegsemaid materjale ja tehnikaid, et otsuse langetamine tuleks kerge südamega.

Mida peab teadma enne rinnaoperatsiooni?

Implantaatide valik

Christinas Clinic kasutab Motiva tooteid, mis on hetkel tehniliselt kõige täiuslikumad implantaadid maailmas.

Meil on pakkuda erinevates suurustes ümara, ergonoomilise, ovaalse ja anatoomilise (tilgakujulise) kujuga implantaate. Võimalik on valida pehme ja kohesiivsema täidise vahel, millest kumbki ei valgu organismis laiali isegi kesta purunemisel. Kogu valik koosneb üle 600-st erinevast implantaadist.

Kõikidele implantaatidele kehtib purunemisel eluaegne garantii. Samuti ei vaja implantaadid elu jooksul vahetamist. Kapslireaktsioonide garantiitingimused on implantaatidel erinevad, nendega saate lähemalt tutvuda konsultatsiooni käigus.

Konsultatsiooni ajal toimub vestlus selleks spetsiaalselt koolitatud kirurgiaassistendiga. Vastavalt patsiendi soovidele ja võimalustele valitakse välja sobivaimad implantaadid.

No-touch tehnoloogia – nüüdsest uus standard kõikidel implantaadiga rinnaoperatsioonidel, ilma lisatasuta!