Vananemine, päikesekahjustused, rasedus, olulised kaalukõikumised ja geneetilised tegurid võivad kaasa aidata kudede halvale elastsusele, mille tagajärjeks võib olla kõhu-ja tuharapiirkonna lõtvumine.

Body lift operatsioon muudab kehatüve kuju ja parandab toonust, mis toetavad nahka ja nahaalust rasvkude. Operatsiooni käigus eemaldatakse lõtvunud nahk nii kõhu kui ka tuhara piirkonnast. Sisselõige tehakse kõhuvolti ja tuharate kohale, mis võimaldab pingutada kõhu, kubeme, talje ja tuharaosa ühe protseduuriga. Arm jääb bikiinipiirkonda. Body lift ei ole mõeldud liigse rasvkoe eemalduseks. Juhtudel, kui naha elastsus on halb või rasvkude liigselt palju, on soovitatav Body lift teostada koos rasvaimuga.

Body lift operatsioonid on sobivad:

  • Patsiendile, kellel on märgatav pehmete kudede lõtvus ühes või mitmes kehapiirkonnas.
  • Terved patsiendid, kellel ei ole haigusi, mis halvendavad paranemist või suurendavad operatsiooniriski.
  • Patsiendid, kellel on positiivne väljavaade operatsiooniga saavutatava tulemuse hoidmiseks ja realistlik arusaamine, mida Body lift suudab saavutada.
  • Mittesuitsetajad.

Body lift operatsiooni tulemused on nähtavad peaaegu kohe, siiski lõpliku tulemuse kujunemiseks võib kuluda kuni kaks aastat. Kui patsient säilitab stabiilse kehakaalu ja üldise vormi jääb ka tulemus püsima.
Paranemise käigus on oluline kudede ja armi toestamine, kuid armidele ei tohiks põhjustada pidevat hõõrdumist. Täpsemad juhised antakse kliinikust kaasa.