Iluprotseduuride konsultatsioonid toimuvad enamasti nädal enne protseduuri. Sõltuvalt mahust võib protseduuri teostada juba konsultatsiooni päeval või lähipäevadel, kuid aega broneerides tasub siiski arvestada nädalase järjekorraga.

Konsultatsioon kestab keskmiselt 15-20 minutit ning selle viib läbi vastava eriala spetsialist. Kui arvad, et vajad pikemat aega vestluseks, siis ütle seda registreerimisel.

Soovitame Sul konsultatsiooniks ette valmistada ning töötada läbi info meie kodulehel. Nii saame kohtumise ajal keskenduda Sulle olulisemale.

Vaata üle:

  • end huvitava protseduuri kirjeldused
  • vastunäiustused, kõrvalnähud ning juhised enne ja pärast protseduuri

Samuti peaksid omama täpset ülevaadet (ka ajalist) oma haigusloost ning valmistama ette küsimused protseduuri kohta.

Konsultatsiooni käigus räägime protseduuri tehnilistest võimalustest, Sinu soovidest ja ootustest ning püüame viia need reaalsusega kooskõlasse. Samuti vaatab spetsialist läbi Sinu anamneesi ning vaimse ja füüsilise tervisliku seisundi. Kliinikut tuleb teavitada kõikidest oma tervist puudutavatest asjaoludest ja eelnevatest operatsioonidest. Peaksid sellega arvestama, kui soovid vastuvõtule tulla koos kaaslasega. Ole valmis ka ravitava piirkonna näitamiseks.

Mittekirurgiliste protseduuride konsultatsioonid kuni 15 minutit on 30€. Pikema konsultatsiooni tasu on 50€.

Rasedatele ja imetavatele emadele Christinas Clinicus iluprotseduure ei teostata.