Kehakuju muutmine on võimalik – ahvatleva liivakellafiguuri aitab saavutada 360 kraadi body lift

BeforeAfter

Keskkohta kogunenud rasvast ja inetult rippuvast nahast saab kerge vaevaga lahti. Selleks on ilukliinikul tõhus lahendus.

Kui mureks on rasedusjärgne lotendav kõht või kaalukaotusest tingitud naha ülejäägid, siis sellele on lahendus – 360 kraadi body lift.

Vananemine, päikesekahjustused, rasedus, suured kaalukõikumised ja geneetilised tegurid võivad mõjutada kudede elastsust. Tulemuseks võib olla kõhu- ja tuharapiirkonna lõtvumine.
Vahel arvatakse, et ümara keskkoha puhul aitab rasvaimu (teatud juhtudel aitabki), kuid kui rasva eemaldatakse ainult kas keha eesmiselt või tagumiselt küljelt, siis 360 kraadi tehnika võimaldab keskkohta põhjalikult töödelda, vähendada ümbermõõtu ja eemaldada rasvavohandid tervelt kehatüvelt.

Kui kaal on langenud, tekib naha ülejääk, mistõttu vajab kogu piirkond pinguldamist. Vaid nii jääb tulemus efektne, inimene tunneb end mugavalt ja on ka peegelpildiga rahul.
Body lift-i abil saavad nahaülejäägid eemaldatud nii, et ka õuna-tüüpi kehaga (kui rasv ja üleliigne nahk kogunevad eeskätt keskkohta) patsientidel on võimalik saavutada soovitud liivakellakujuline figuur.

Body lift naha resektsioon

Body lift ja rasvkoe eemaldamine ei ole vaid naistele. Ka mehed, kel on nn päästevöö keskkohal, saavad selle meetodi abil oma keha muuta. Milline on rasvkoe paksus ja kus see täpselt paikneb, selgub konsultatsiooni käigus.
Operatsioon on suuremahuline ja seda tehakse ainult erihaiglas. Lõikuse viib läbi selleks spetsiaalselt Šveitsis koolitatud operatsioonibrigaad. Meeskond jälgib patsiendi taastumisprotsessi, jagades igakülgset tuge ja abi.

360 kraadi rasvaimu ja bodylift on võimalik teostada ühe operatsiooni käigus, mil eemaldatakse rasv üla- ja alakõhult, külgedelt, üla- ja alaseljalt ning pingutatakse kogu üleliigne nahk, mille tulemusena tõstetakse ka kõhtu ja tuharaid. Lõige tehakse 360 kraadi bikiinipiirkonda, jäädes peaaegu märkamatuks. Ühest protseduurist piisab, et inimene saab kauni keha ja saleda piha.
Efekti näeb kohe, ent lõpliku tulemuse kujunemiseks võib kuluda kuni kaks aastat. Paranemise käigus on oluline toestada kudesid ja armi. Täpsemad juhised antakse kliinikust kaasa. Tulemus on püsiv, kui inimene säilitab stabiilse kehakaalu.

Tähelepanu! Tegemist on tervishoiuteenusega. Christinas Clinic omab Terviseameti tegevusluba L04979 (SA Christinas Clinic).

BeforeAfter

Body lift

Operatsioonist