Mis on Profhilo?

Profhilo ei ole naha täiteaine ega biorevitaliseerija – Profhilo on loonud uue süsteprotseduuri kategooria: bioremodelleerimine. See on unikaalselt stabiliseeritud hüaluroonhappe preparaat naha lõtvuse raviks. Profhilo teeb eriliseks selle kõrge hüaluroonhappe kontsentratsioon (64 mg / 2 ml), mis mitte ainult ei turguta ega niisuta nahka, vaid kujundab ümber ka vananeva ja lõtvunud koe.

Profhilo on välja töötatud patenteeritud tehnoloogia abil, mille tulemuseks on hübriidkompleksid kõrge ja madala molekulmassiga hüaluroonhappe vahel ilma keemilisi ristsiduvaid ühendeid kasutamata. Need kompleksid suurendavad hüaluroonhappe stabiilsust organismis lagunemise suhtes.

Eelised

Profhilos vabaneb hübriidkompleksidest madala molekulmassiga hüaluroonhape aeglaselt ja seetõttu ei käivita see esimesi põletikulisi tsütokiine, mistõttu on see väga bioühilduv. Samuti suurendab see patsiendi mugavust ravi ajal ja pärast seda ning niisutab nahka, eriti pealmistes naha kudedes tekitades nii suurema niisutava efekti.

Eriliselt töödeldud hüaluroonhape Profhilos tagab naha alumistes kudedes selle stabiilse ehituse tekitades nii suurema tõstva efekti.