Ootame Sind kliinikusse konsultatsioonile umbes 1 kuu enne planeeritavat operatsiooni. Konsultatsioon kestab keskmiselt 30-45 minutit ning selle viib läbi spetsiaalselt koolitatud kirurgiaassistent. Kui arvad, et vajad pikemat aega vestluseks, siis ütle seda registreerimisel.

Soovitame Sul konsultatsiooniks ette valmistuda ning töötada läbi info meie kodulehel. Nii saame kohtumise ajal keskenduda Sulle olulisemale.

Vaata üle:

Samuti peaksid omama täpset ülevaadet (ka ajalist) oma haigusloost ning valmistama ette küsimused operatsiooni kohta.

Konsultatsiooni käigus räägime operatsiooni tehnilistest võimalustest, Sinu soovidest ja ootustest ning püüame viia need reaalsusega kooskõlasse. Samuti vaatab assistent läbi Sinu anamneesi ning vaimse ja füüsilise tervisliku seisundi. Kliinikut tuleb teavitada kõikidest oma tervist puudutavatest asjaoludest ja eelnevatest operatsioonidest.

Ole valmis opereeritava piirkonna näitamiseks kirurgiaassistendile. Rinnasuurendusoperatsiooni konsultatsioonile võiksid tulla heleda ühevärvilise kinnise kaelusega liibuvas pluusis, et tulevane rinnasuurus oleks hästi prognoositav.

Viirusnakkushaiguste leviku vältimiseks palume, et konsultatsioonile ei tuleks parasjagu nakkushaiguseid põdevad patsiendid.

Konsultatsioon on patsiendipõhine, saatjad saavad viibida ooteruumis.

Konsultatsioon (1 operatsioon) 75€
Konsultatsioon koos simulatsiooniga (nina, lõug) 125€
Konsultatsioon kiirkorras (viie tööpäeva jooksul) 150€