• Rasvaimu pakett
  al. 1690€

  LISABOONUSENA:

  • Covid-19 test mugavalt meie kliinikus
  • Üks tasuta konsultatsioon toitumisnõustajaga
  • Tugipesu
  BRONEERIMATUTVU TEENUSEGA

Rasvaimu

liposuction (ingl)

Rasvaimu on operatsioon, mille käigus eemaldatakse rasvaimuaparaadiga lokaalseid rasvakogumikke, et salendada keha ning muuta selle proportsioone. See on tõhus viis uue välimuse saavutamiseks minimaalsete ja nähtamatute armide ning püsivate tulemustega. Rasvaimu tehakse tihti koos teiste operatsioonidega nagu kõhuplastika, rindade vähendamine või rindade suurendamine.

Rasvaimu on korraga võimalik teha kuni 12 piirkonnast ning ühe operatsiooni käigus saab eemaldada 0,5 – 6 liitrit rasva. Populaarseimad piirkonnad on:

 • üla- ja alakõht
 • puusad
 • reite sise- ja välisküljed
 • põlvede siseküljed
 • lõuaalune
 • käed
 • selg jne.

Rasvaimu sobib kõige paremini patsientidele, kes on:

 • hea tervisega
 • elastse naha ja hea lihastoonusega
 • ei ületa oma ideaalkaalu mitte rohkem kui 30% võrra

Rasvaimu ei ole asendus treeningule ja tervislikele toitumisharjumustele. Samuti ei saa sellega eemaldada tselluliiti. Operatsiooni järgselt tuleb kehakaal hoida konstantsena vähemalt poole aasta jooksul. Kehakaalu tõus rohkem kui 3-5 kilo võib tekitada opereeritud piirkonnas ebatasasusi.

Operatsioon Christinas Clinicus

Christinas Clinicus kasutame Euromi S.A. (Belgia) poolt toodetud uuema põlvkonna seadet Eva SP6, mis kasutab rasva eemaldamiseks “vibratsioon+pöörlemine“ madalsageduslikku tehnikat (Nutational Infrasonic Liposculpture ehk N.I.L.®).

Seadmega viiakse patsiendi naha alla spetsiaalset rasvkudet lahustavat vedelikku. Operatsiooni järgmises faasis eemaldatakse lahustunud rasv „vibreeriv+pöörleva“ torukujulise kanüüliga. Ehkki tulemusi on osaliselt näha juba kohe pärast operatsiooni, kulub rasvkoel ühtlustumiseks ja uute vormide võtmiseks veel kolm kuni kuus kuud. Saadud tulemused on pikaajalised ning loovad kehale uued püsivad proportsioonid.

Võrreldes laialdaselt kasutuses olevate manuaalsete tehnikatega on N.I.L kudedele vähem traumeeriv. Eva SP6′ga saab rasvaimu läbi viia väiksema veritsuse ja vähemate verevalumitega kui manuaalse tehnikaga. Samuti võimaldab see väga täpselt kontrollida nii imetud rasva kogust kui asukohta ning seeläbi pakkuda ühtlaseid tulemusi.

Christinas Clinic pakub esimese kliinikuna Eestis võimalust läbida efektiivne 360 kraadi rasvaimu.

Loe kuidas rasvaimuga vormida sixpack’i. “Esteetiline kirurgia – tõusev trend meeste seas”.

Info operatsiooni kohta

Enne konsultatsiooni: valmistu konsultatsiooniks
tutvu riskide ja komplikatsioonidega
Enne operatsiooni: järgi operatsiooni-eelseid juhiseid
Pärast operatsiooni: järgi operatsiooni-järgseid juhiseid
järgi haava ja armi hooldamise juhiseid
Narkoos:  üldnarkoos
Operatsiooni pikkus:  1-2 tundi
Kliinikust anname kaasa: toestav pesu
esimese ringi plaastrid
antibiootikumid
kirjalikud juhised järelraviks
Operatsiooni hinnad:  tutvu hinnakirjaga

Kas sul tekkis küsimus?

Teemakohased artiklid

rasvaimu
,

Reelika lugu: Rasvaimuga sangadest vabaks

Meie patsent räägib kogemusest rasvaimuga.
, , , , , , , ,

Esteetiline kirurgia - tõusev trend meeste seas

Vahemikus 2010–2013 on mees- patsientide arv Christinas Clinicus kolmekordistunud. Paralleelselt meeste huvi tõusuga tervise vastu on kerkimas ka soov oma välimuse eest hoolt kanda.
, ,

Kliinikusse on jõudnud parima tehnoloogiaga rasvaimuseade

Kliinikusse on jõudnud uue põlvkonna rasvaimuseade EVA sp6 Meie kliinik on uuendanud sisseseadet viimase põlvkonna rasvaimu seadmega EVA sp6. Tegemist on Belgia ettevõte EUROMI N.I.L tehnoloogial põhineva seadmega. Nutational Infrasonic Liposculpture on madalsageduslikul võnkumisel põhinev rasvaeemaldussüsteem. Süsteem on sertifitseeritud nii CE kui FDA poolt.
bariaatriline kirurgia
rasvaimu
rasvaimu
,

Kummutame rasvaimu müüte: Rasv ei tule tagasi

Võrreldes muu maailmaga ei ole rasvaimu Eestis veel oma populaarsuse tippu jõudnud. Selle taga näeme põhjust, et inimesed usuvad endiselt aegunud müütidesse. Järgnevas paaris artiklis püüame neid müüte kummutada.
rasvaimu
, , ,

Rasvaimu - vastused korduvatele küsimustele

Rasvaimuga seoses on palju küsimusi ja eelarvamusi, millest kõik sugugi tõele ei vasta.
, , , , ,

Ärgem unustagem proportsioone

"100-100-100. Proua, kuhu talje teeme?" on anekdoot rätsepmeistri kohta, kuid sobib hästi ka ilukirurgiasse. Just kenad keha proportsioonid on need, mida kliinikus eelkõige saavutada püüame.
liposuction
,

Kummutame müüte: rasvaimust taastumine ei ole valulik

Veel üks levinud müüt rasvaimu kohta räägib, et operatsioonist taastumine on pikk ja valulik protsess, millega kaasneb hulganisti sinikaid. Seletame artiklis, miks kaasaegse aparaadiga tehtud operatsiooniga selliseid probleeme ei kaasne.
rasvaimu
, , ,

5 populaarset piirkonda rasvaimuks

Ühe rasvaimu käigus saab eemaldada kuni viis liitrit rasva. Väga suure, lokaalselt kitsal alal asuva rasvavohandi korral kuni 7 liitrit. Seetõttu peavad rohkemates piirkondades suuremate rasvakogumikega patsiendid külastama kliinikut kahes etapis.
, ,

Kristjani lugu: Kõhurasvast igaveseks lahti

Patsiendi kogemus rasvaimu ja rindade vähendamisega.

Vastuvõtule palume registreerida:

christinas.clinic