Rindade suurendamine, tasakaalustamine, vähendamine – rinnakirurgia pakub tänapäeval mitmeid efektiivseid lahendusi, kuid õige meetodi leidmiseks ja ilusa tulemuse saavutamiseks tuleb kõigepealt ikkagi mõista oma keha. Töö sõltub tellija materjalist ehk operatsioonile tuleb tulla realistlike ootustega.

 

Tahan selliseid rindu nagu sõbrannal

Alati tuleb silmas pidada oma proportsioone. Sõbranna rinnasuurus ei pruugi Sulle sobida ja Sinu rindade suurus ei pruugi sobida sõbrannale. Kui laiad on Sinu puusad? Kitsad puusad ja suured rinnad ei ole enamasti ilus vaatepilt. Kui suur on Sinu kehamassiindeks? Suurema kehakaalu juures võivad suured rinnad muuta keha visuaalselt suuremaks. Tähtis on aru saada, millised muutused proportsioonides operatsioon kaasa toob.

 

 

Rinnaoperatsioon enne lastesaamist

Põhjusi rinnaoperatsioonile tulemiseks on mitmeid – mõnel naisel on väiksed rinnad, teisel väga  suured. Mida suurem on rind, seda tugevamini mõjub gravitatsioon ning seda kiiremini rind deformeerub. Viimasel ajal on esile kerkinud  probleem, et rinna kuju ei ole kaunilt ümar, vaid tubulaarne ehk kolmnurkne. Põhjuseks on vale rinnahoidja kandmine. Noored tüdrukud alustavad liiga vara push-up rinnahoidjate kandmist. Need ei lase rinnal korralikult välja areneda ning nii tekibki osaliselt välja arenenud rinnanääre ja rasvkude.

Soovitud tulemuste ja kena üldmulje saavutamiseks võib olla lisaks rindade suurendamisele või vähendamisele vajalik ka rindade erinevuste tasakaalustamine. Selline operatsioon nõuab täpsust ja suuri kogemusi, mistõttu tasub oskusliku kirurgi leidmine end siin väga ära.

 

Keha pärast sünnitamist

Sünnitanud naised pöörduvad esteetilise kirurgia poole peamiselt seepärast, et rindade kuju on muutunud – rinnad on “jäänud tühjaks”, lõtvunud, suurenenud või vähenenud. Naiste puhul, kelle rind on pärast sünnitust ja imetamist väga väikseks jäänud ning soovivad seda suurendada, annab operatsioon ilusad tulemused üsna kerge vaevaga. Naisele, kelle rinnanääre on aga väga suureks muutunud ning piimapaisu ajal lõtvunud, ei soovita me operatsiooni enne viimaste laste sündi. Sellisel juhul ei saa me garanteerida, et operatsioonijärgne rind säilib ka pärast sünnitust ja imetamist. Emadele pakub Christinas Clinic eripaketti rindade ja kõhu korrigeerimiseks. Eeliseks on lühem taastumisaeg ning väiksem aja- ja rahakulu.

 

Rinnasuurendus: Naistearst + plastikakirurg

Rindade suurendamises mängib rolli hormonaalne tasakaal. Naistel, kellel on progesterooni talituse häired, on probleemiks kiirelt lõtvuvad rinnad. Viimaste aastate uuringud on viinud arusaamiseni, et hormonaalsed talitushäired mõjutavad märkimisväärselt rinnanäärmete tugevust ja püsivust. Christinas Clinic´us on operatsiooni planeerimisse vajadusel kaasatud naistearst, viies planeerimise täiesti uuele tasemele ning tagades operatsioonide tulemuse parema püsivuse.

 

Pakkumine kõigile emadele: rinnad + kõht. Teiselt operatsioonilt -10%

Kommentaarid

  • Kommentaarid hetkel puuduvad

Jäta oma küsimus / kommentaar

Postita küsimus anonüümselt

0
Kommentaarid saadetakse administraatorile kinnitamiseks