Kas oled valmis kaotama lisakilod igaveseks? Kaalust alla maopaelaoperatsiooni ja toitumisnõustamisega

Me teame, et kaalu langetamine iseseisvalt ei ole lihtne. Kui tänaseni ei ole sa dieedi ja trenniga kaalust alla saanud ning Sinu kehamassiindeks on 29 või rohkem, võib lahenduseks olla maopael.

Maopaelaoperatsioon

Maopaelaoperatsioon on väga tõhus kaalulangetamise abi: maopael reguleerib toitumist, vähendab isu ja tekitab kiiremini täiskõhutunde. Kaalu langetamiseks ei ole vaja käia trennis ning süüa saab peaaegu kõike!

Samas ei ole maopaelaoperatsioon imeravi – selleks, et maopael tagaks eduka kaalulangetuse, on vajalik järjepidev tagasiside nõustajatelt ning maopaela täitesüsteemi hooldus.

Toitumis- ja tervisenõustamine

Pärast operatsiooni tekib paljudel patsientidel küsimus: kuidas ma oma elu nüüd ikkagi edasi elan? Näiteks milliseid toite saan ja milliseid ei saa algul süüa, kuidas muudab kaalulangetus minu elustiili? Või hoopis, et mida teha, kui mul tekib paaniline hirm, et äkki tulevad kaotatud kilod tagasi või on oodatavad tulemused ebarealistlikud ja olen õnnetu, et kaal ei lange nii kiiresti kui soovin.

Elustiilinõustajat  on vaja, et vastata neile ja paljudele teistele küsimustele – vähendada tagasilööke, lõpetada enese süüdistamine ja saavutada parim kaalunumber.

Pakett sisaldab kõike järgnevat:

  • Maopaela asetamine
  • 5 maopaela täitesüsteemi hooldust
  • Operatsioonieelne elustiilinõustamine, kus saate ammendavad vastused teemaga seotud küsimustele. Nõustamine sisaldab ka olulisi näpunäiteid, kuidas edaspidi toituda ja kuidas toitumisharjumusi muuta ning kuidas mõista oma suhet toidu, iseenda ja kehaga.
  • Operatsioonijärgne elustiilinõustamine – patsiendi edusammude hindamine, nõuanded ja vastused küsimustele.

Dr Ants Viiklepp: “Bariaatrilise kirurgia eelne ja järgne toitumis- ning psühholoogiaalane nõustamine on äärmiselt oluline, sest õige toitumine ning toiduvalikute mõistmine on edu saavutamiseks kriitilise tähtsusega.”