Meil on hea meel, et oled otsustanud tulla operatsioonile Christinas Clinicusse.

Ehkki operatsioon ise on mõõdetav tundides, siis lõpp-tulemuse saavutamine on tihti mitmete kuude pikkune töö. See algab esimesest konsultatsioonist ning lõppeb täieliku paranemisega.

On väga oluline, et operatsioonile tulles oleksid nii vaimselt kui füüsiliselt terve. Seetõttu soovitame järgida tervislikke eluviise ning loobuda suitsetamisest. Kliinikut tuleb informeerida kõikidest sinu tervisega seotud asjaoludest, sh allergiatest või ülitundlikkusest mistahes ainete või olukordade suhtes. Viiruste, palaviku või menstruatsiooni puhul tuleb operatsioonipäev edasi lükata. Detailne ülevaade sinu haigusloost on see, mis aitab kirurgil vastu võtta õigeid otsuseid.

Võrdväärselt oluline on järelhooldus, mille juhiste järgimine aitab kaasa kiirele paranemisele ning ennetab komplikatsioone. Taastumiseks on vaja varuda aega, vähendada füüsilist koormust ning hooldada haava. Alles 6 kuu möödumisel on võimalik näha operatsiooni lõpptulemust.

Oleme valmis sinu eest hoolt kandma kliiniku külastuse igas etapis, ent parimate tulemuste saavutamine on paljuski su enese kätes. Seetõttu on oluline, et järgiksid nii operatsioonieelseid kui –järgseid juhiseid ülima hoolikusega ning käiksid haavakontrollis ja konsultatsioonidel kokkulepitud aegadel.